iTea snídaně: Moderní trendy v integraci - integrace v agilním prostředí

V Trasku se integraci systematicky věnujeme od roku 1994 a máme největší tým certifikovaných integračních konzultantů a specialistů ve střední Evropě. Neustále se vzděláváme a věnujeme adopci moderních trendů.

S našimi praktickými zkušenostmi se s vámi chceme podělit na již tradiční listopadové integrační odborné snídani. Podíváme se mimo jiné i na velmi aktuální téma integrace v agilním prostředí a předáme vám zkušenosti z využívání open source nástrojů pro aplikační integraci.

Jaká budou hlavní témata snídaně?

  • Integrace v agilním prostředí – agilní přístupy dodávek mají zásadní dopady i na aplikační integraci. Podíváme se na využití API Managementu, kontejnerizace a mikroslužeb pro naplnění požadavků na agilitu.
  • Production Service Bus – případová studie dodávky aplikační integrace postavené nad IBM technologiemi v prostředí výroby jedné z největších automotive společností v Česku.
  • Komerční vs open source integrační nástroje – na základě našich zkušeností jsme připravili srovnání přístupů k open source a komerčním integračním nástrojům.

Komu je snídaně určena?

CIO, architektům, manažerům IT, manažerům a specialistům v oblasti integrace, vývoje a provozu aplikací.

Kdy a kde se snídaně koná?

Termín: pátek 23. listopadu 2018
Místo konání: Konferenční centrum City Tower (Hvězdova 1716/2b, 27. patro, Praha 4 – Pankrác)

Těšíme se na setkání s vámi!

V případě dotazů se obracejte na Michaelu Chramostovou (mchramostova@trask.cz).

Registrace na snídani je již ukončena.