Technology 
Solutions

Technologie za posledních 20 let zcela proměnily podmínky podnikání většiny trhů. My jsme byli přitom. Každý den vše nové okamžitě zkoušíme a podrobujeme kritickému pohledu. Stavíme spolehlivá řešení založená na ověřených technologiích.

Čím se zabýváme

Využíváme nejmodernější a námi ověřené technologie. Vždy jde o robustní softwarová řešení připravená pro provoz v náročném enterprise prostředí.

Integrace
 
 

Máme největší tým integračních specialistů ve střední Evropě. Budujeme páteřní ESB. Podporujeme kritické produkční implementace. Jako první adoptujeme moderní trendy jako je API management, microservices či hybridní integrace.

Portály a digitální komunikace
 

Komunikace je v digitálním světě strategickou aktivitou. My vytváříme prostředí pro poskytování obsahu a služeb zákazníkům, partnerům i zaměstnancům. Prostředí, které je nejenom příjemné k použití, ale i spolehlivé a bezpečné.

Business intelligence
 
 

Nástroje business intelligence používáme především v oblasti financí, automotive a telekomunikací. Věnujeme se problematice
datové analytiky a správy dat (data management).
 

Digitalizace dokumentů
 
 

Věnujeme se kompletní problematice správy obsahu. Naší výhodou je nezávislost na konkrétních technologických platformách. Můžeme tak navrhnout optimální řešení bez proprietárních omezení.

Digitalizace procesů
 
 

Prostřednictvím nejmodernějších technologií pomáháme klientům zrychlovat a zefektivňovat vnitřní procesy.

IT operations
 
 

Při provozu systémů a aplikací se dlouhodobě zaměřujeme na velká korporátní prostředí. Poskytujeme širokou škálu služeb: od architektonických řešení přes optimalizace a automatizace provozních procesů až po dodávku našich expertních pracovníků přímo do týmů.

IT security
 
 

Oblast bezpečnosti je dnes zcela zásadní. V Trasku se jí proto věnují ti nejlepší – experti, kteří mají dlouholeté zkušenosti, ale zároveň jsou v každodenním kontaktu s trendy. Klientům tak pomáháme jak s klasickými tématy, jako jsou např. penetrační testy, ale i s novinkami typu analytics-driven security.

Robotická automatizace procesů (RPA)
 

Poskytujeme komplexní služby v oblasti RPA. Ať už s RPA začínáte, nebo provozujete desítky robotizovaných procesů, mohou vám naši specialisté pomoci s návrhem RPA řešení, analýzou procesů, vývojem i provozem RPA řešení založených na různých platformách (Automation Anywhere, Blue Prism, UiPath, …).

Augmented reality (AR)
 

 

Pro oblast rozšířené reality (AR) disponujeme vysoce odborným týmem, který je připraven zajistit od návrhu a analýzy přes vývoj prototypu až po integraci do průmyslových systémů s ověření použitelnosti v praxi. Rozumíme nejnovějším technologickým trendům, které AR přináší, a našim klientům tak dodáváme inovativní řešení s přidanou hodnotu pro jejich byznys.

BankID

Netrapte se technickou implementací BankID (neboli Bankovní identity), tu za vás bezstarostně vyřeší BAAPI konektor. Raději přemýšlejte nad tím, kde všude můžete vzdálenou identifikaci uživatelů využít, a jak obrovský dopad tento skandinávský trend může mít na každodenní fungování vaší organizace. Vítejte ve světě bez papírů.. 

Publikace

V Trasku věříme v moc znalostí. Proto se o ně dělíme prostřednictvím našeho programu Best Knowledge, Well Shared, jak se zaměstnanci, tak i s klienty a širokou veřejností. Podívejte se na část našeho sdíleného know-how.

Půjčka bez papírů od ČS do 15 minut na účtu v jakékoliv bance

Půjčka bez papírů od ČS do 15 minut na účtu v jakékoliv bance

Nezáleží, u které banky jste, ale na tom, abyste si mohli půjčit co nejpohodlněji. Například z mobilu. Vedení České spořitelny chtělo svým klientům i klientům konkurenčních bank, kteří potřebují půjčit peníze snadno a rychle, ušetřit cestu na pobočky a vyhnout se papírování.

Správa dat v éře big data

Správa dat v éře big data

Vzrůstající míra užití big data technologií v různých odvětvích klade větší nároky na zajištění jejich souladu s normami a předpisy.

Řešení správy přístupových oprávnění pro ČMSS

Řešení správy přístupových oprávnění pro ČMSS

Naše řešení nahrazuje e-mailovou komunikaci na administrátory automatickým založením ticketu v Sereně s přesným popisem, co má administrátor v příslušném systému nastavit. Jakmile to udělá, automaticky dojde k uzavření ticketu a dá se vědět ITIM, který požadavek zaeviduje jako dokončený.

V komunikaci s klienty je ukrytý poklad. My máme mapu

V komunikaci s klienty je ukrytý poklad. My máme mapu

Sémantická analýza komunikace konečně umožňuje plošně a objektivně komunikaci s klienty analyzovat.

Otevřené bankovnictví je hlavně příležitost, věří české banky

Otevřené bankovnictví je hlavně příležitost, věří české banky

Odborný seminář

PSD2 je riziko i příležitost. Je na vás, co nakonec převáží

PSD2 je riziko i příležitost. Je na vás, co nakonec převáží

Kdy jste naposledy platili u pokladny, za taxík, nebo za jízdenku pomocí platebního příkazu ze svého účtu?

Zahodit papír je jen začátek. Nová éra komunikace se zákazníky

Zahodit papír je jen začátek. Nová éra komunikace se zákazníky

Také jste přešli z papírových výpisů a vyúčtování na elektronické PDF a máte pocit, že tím máte splněno?

Když AI není dílem člověka

Když AI není dílem člověka

Téma umělé inteligence, ať již jako náhrady lidského faktoru nebo rozšíření (augmentaci) lidských možností, je velmi živé. Co když ale člověk není jediným, kdo dokáže AI sestrojit?

Innogy má veškerou dokumentaci navždy právně v pořádku

Innogy má veškerou dokumentaci navždy právně v pořádku

Aby měli v Innogy vždy jistotu, že všechny e-dokumenty v datových schránkách jsou právně platné, využili jsme náš vlastní nástroj uStamp. Firma teď může dlouhodobě ukládat elektronické dokumenty, aniž by si musela dělat starost o jejich autenticitu.

Platby na hraně zítřka

Platby na hraně zítřka

Zavádění pokročilých technologií a rozmach nových oblastí jako je využívání umělé inteligence, fintech aplikací, otevírání bankovní API apod. dávají vznikat i pohodlnějším způsobům placení.

S kým spolupracujeme

Máme řadu silných partnerů, kteří garantují kvalitu svých produktů a technologií. Ty implementujeme podle potřeb našich klientů a vždy hledáme inovativní a spolehlivá řešení.

Pro koho pracujeme

V oblasti technology solutions pracujeme pro významné společnosti, které patří k hybatelům trhu a vyžadují řešení na nejvyšší úrovni kvality. Zde najdete ty, s nimiž máme dlouhodobé vztahy.

Česká spořitelna

Bankovnictví

ŠKODA AUTO

Průmysl

ČSOB

Bankovnictví

ČSOB Leasing

Finanční služby

UniCredit Bank

Bankovnictví

Raiffeisenbank

Bankovnictví

Moneta Money Bank

Bankovnictví

Komerční banka

Bankovnictví

innogy / RWE

Energetika

E.ON

Energetika

T-Mobile

Telekomunikace

J&T Banka

Bankovnictví

Sberbank

Bankovnictví

McKinsey

Poradenství

PwC

Poradenství

Cetin

Telekomunikace