Vladimír Dzurilla: Budoucnost digitálního státu (video)

Jak digitalizace státní správy ovlivní naše životy? Co vše budeme schopni v horizontu pár let vyřešit pomocí BankID, datové schránky a Portálu občana? O digitalizaci státu si v Trasku popovídal náš výkonný ředitel pro strategické inovace Jan Antoš spolu s Vladimírem Dzurillou, zmocněncem vlády pro oblast IT a digitalizace.

V diskuzi zazněla řada zajímavých informací a názorů. Třeba i ten, že Česko může dohnat i předehnat Estonsko, které je vnímáno jako vzor eGovernmentu. Video, které mělo svoji premiéru na konferenci Trask Future Insight, vám nyní přinášíme v plném znění. A pokud vás zajímá atmosféra a program Trask Future Insight 2020, podívejte se na její stránku.


Mohlo by vás zajímat

Jak nastavit firmu pro úspěch v digitálním věku

Digital business se rychle stává mainstreamem, každodenní realitou. Už pro příští rok velké firmy očekávají, že téměř 40 procent příjmů získají z digitálních zdrojů.

Čas růst a expandovat

Česká republika je na špičce digitálního bankovnictví, a to je příležitost pro nás pro všechny.

Jak vidí vzestup digitálního prodeje manažeři českých bank

Digitální prodeje se stávají samozřejmou součástí života běžných spotřebitelů, přičemž v následujících letech se význam digitálních kanálů zcela jistě ještě zvýší. Tato situace pak nutí společnosti k tomu, aby změnily své obchodní modely doslova od základů. V kontextu toho jsme oslovili tuzemské banky s tím, jakou měrou se na jejich podnikání podílejí právě příjmy z digitálních kanálů.

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.