Trask zavádí inovativní řešení osobních financí

11. 7. 2016

Inteligentní aplikace pro řízení osobních financí (PFM) jsou jedním z nových a významných trendů v bankovnictví. Klienti internetového bankovnictví ERA Poštovní spořitelny nyní využívají výhod nejmodernějšího řešení společnosti Meniga díky implementaci provedené společností Trask Solutions.

Internetová bankovnictví přestávají být pouhými aplikacemi pro převod peněz z účtu na účet, ale stávají se elektronickým prostorem pro řešení osobních financí klientů. Někdy se v této souvislosti mluví o online bankovnictví nové generace. Evropským leaderem v této oblasti je společnost Meniga, jejíž řešení obsluhuje více než 35 milionů klientů v 17 zemích. V každé zemi si vybírá inovativního partnera, který má dostatečné znalosti a know-how pro implementaci. V ČR spolupracuje s Trask Solutions.

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.