Trask potvrzuje svoji pozici v integraci

03. dubna 2017

03.04.2017

V minulých měsících Trask potvrdil svoji roli významného partnera IBM na poli integračních technologií v CEE regionu, kdy v rámci integračního týmu získal celkem 17 nových certifikací spojených s produkty IBM Integration Bus a IBM MQ v oblasti vývoje i provozu.

Aktuálně má v rámci domény integrace 21 certifikovaných expertů na tyto technologie. Trask si pozici silného IBM partnera udržuje již více než 15 let a v současné době jeho služby v oblasti integrace (technologické, metodické i konzultační) využívá velké množství klientů z různých segmentů trhu v České republice, ale i třeba v Maďarsku či Rakousku.

„Naše pozice v aplikační integraci byla vždy velmi silná,“ dodává k tomu Petr Dlouhý, senior manažer pro oblast integrace v Trasku. „Kromě rozšiřování našich aktivit v tradičních oblastech kolem SOA se hodně věnujeme i trendům jako je API Management, cloud a hybridní integrace či microservices. Tady bych rád zmínil úspěch v podobě konkrétních dodávek API Management platforem pro několik českých bank.“