Registrace na Trask Future Insight_2021

27. listopadu 2020

„Pokud pracujete v technologiích, vytváříte budoucnost,“ prohlásila kdysi Melinda Gates. A my se letos znovu pokusíme dokázat, že má pravdu. Buďte toho součástí a zaregistrujte se na vizionářskou online konferenci Trask Future Insight_2021, která se bude konat v březnu.

Jestli jste se účastnili předchozích ročníků, víte, co vás čeká — během zajímavých přednášek nahlédneme do trendů, inovací a technologií, které v následujících letech budou hýbat i vaším byznysem. Budou vás inspirovat, nutit k zamyšlení a přehodnocování, a objevíte nové možnosti.

Abychom v Trasku mohli klientům dodávat inovativní technologická řešení, a udržet tak konkurenceschopnost jejich služeb na trhu, musíme trendy konstantně sledovat. Proto víme, že pokud mluvíme o budoucnosti technologií, můžeme si být jistí jednou věcí — v tomto odvětví se budoucnost píše už dnes. Buďte u toho s námi.

Aktualizace: Původní termín akce byl určen na 27. - 28. ledna. Vzhledem k současné situaci jsme se ho ale rozhodli posunout na březen.

KDY: 17. - 18. března 2021

KDE: Virtuálně

Těšíme se na vás!

Podívejte se, jak to vypadalo na minulém ročníku

Zkraťte si čekání na konferenci a přečtěte si články z nejnovějšího vydání našeho magazínu Innovator

Jak správně identifikovat zákazníky online

Jak správně identifikovat zákazníky online

Je osoba, se kterou potřebujete vyřídit zprostředkování služby, prodej finančního produktu nebo možnost sázet v online prostředí skutečně tou, za kterou se vydává?

Budoucnost přinese větší tlak na rychlost v nasazování nových technologií

Budoucnost přinese větší tlak na rychlost v nasazování nových technologií

S Rudolfem Urbánkem, generálním ředitelem společnosti Microsoft pro Českou republiku a Slovensko, jsme si povídali o roli a růstu cloudových služeb a o technologiích, které budou zásadní pro komunikaci se zákazníky i pro jejich pohodlnou digitální obsluhu.

Data science pomůže s personalizovanými nabídkami

Data science pomůže s personalizovanými nabídkami

Pokročilá prediktivní analytika pomáhá několikanásobně zpřesňovat a tím zefektivňovat veškeré marketingové a obchodní aktivity. S její pomocí vytváříme například vysoce personalizované nabídky šité na míru jednotlivým zákazníkům.

Co a jak lze elektronicky podepisovat

Co a jak lze elektronicky podepisovat

Uzavírat smlouvy elektronicky a na dálku je rychlejší a levnější. Elektronické podepisování v sobě však ukrývá několik úskalí a rizik. Jaké typy dokumentů a za jakých okolností můžete bezpečně elektronicky podepsat?

Registrace na konferenci Trask Future Insight_2021