Naše řešení pro online onboarding klientů představíme ve Vídni

Účastníkům konference vysvětlíme, jakým způsobem lze vytvářet digitální produkty. Na základě našich zkušeností s nasazením revolučních řešení v bankách rozebereme anatomii úspěšného onboarding procesu, ukážeme nutné organizační předpoklady a technické enablery (včetně KYC, AML scoringu, podpis smlouvy atd.) a především vysvětlíme nutnost být odvážný (na úrovni jednotlivců i celé společnosti)

Online identifikace klienta

Speciálně se bude věnovat problematice online identifikace klienta, tj. zpracování osobních dokladů, detekce podvodů, využití machine learning na zpracování selfie fotografií a selfie videa atd. Rozebereme, kde a v jaké situaci je možné/výhodné online identifikaci použít a představíme zkušenosti z reálných nasazení.

Agenda:

8:45 – 9:00 IDC Keynote

9:00 – 9:15 Digitální Produkty: posouvání hranice možného (Jan Antoš)

9:15 – 9:40 Digitální Business: nové možnosti online identifikace klienta a detekce zneužití (Daniel Pecina)

9:40 – 10:00 Zákaznická reference: Moneta Money Bank (Leona Biová)

Konference je organizována jako Executive Morning Briefing – tedy dopolední akce ve formátu: snídaně, panel přednášek, networking.

Termín: čtvrtek 18. října 2018

Místo konání: Park Hyatt Vienna, Rakousko

Web conference: https://www.idc.com/event/mb181018.

Web produktu: http://zenid.trask.cz

Počet míst na akci je omezený. Pokud máte o konferenci zájem, napište na mchramostova@trask.cz.

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.