Jan Antoš se stal executive directorem pro strategické inovace

03. prosince 2018

Do nově vytvořené pozice Executive Director pro oblast strategických inovací technologické a konzultační společnosti Trask solutions byl jmenován Jan Antoš. Rozšíření představenstva firmy tak zdůrazňuje zaměření Trasku na pomoc se změnami, které souvisí se současnou digitální transformací.

Naším hlavním cílem je provádět zákazníky změnou, kterou přináší postupná digitální transformace všech odvětví. Proto posilujeme svou schopnost rozumět businessu a přinášet do něj inovace. V  kombinaci se stabilitou Trasku coby špičkové technologické firmy jsme pak schopní business inovace založené na moderních technologiích poskytnout našim zákazníkům a pomáhat jim tak v cestě za úspěchem. Změna se ale nevyhýbá ani Trasku, a proto i my přizpůsobujeme náš model fungování, abychom dokázali obstát v  době prudké IT revoluce. A mou rolí bude touto změnou Trask provést – chceme klientům ukázat, že IT systémy jsou nedílnou součástí každého podnikání.“
Jan Antoš

Jan Antoš působí ve společnosti Trask již 18 let. Nastupoval původně jako vývojář, ale rychle se posunul do role architekta a konzultanta, posledních 10 let pak působí v managementu firmy. Účastnil se velkých transformačních programů např. ve společnostech GE Money Bank (dnes Moneta Money Bank), Raiffeisenbank či ŠKODA AUTO. Postupně si v  projektech prošel všechny české banky a několik společností z  oblastí pojišťovnictví, telco a utilit. V poslední době se věnoval inovacím především v oblasti digital banking.