iTea snídaně: Proč je digitální dvojče top trend dneška a co může udělat pro vás?

Digital Twin of Organization je způsob jak vzít veškerá data o firmě a vytvořit virtuální, ale v každém ohledu reálný model fungování vašeho businessu. Digitální dvojče je podle společnosti Gartner jedním z TOP 10 technologických trendů pro rok 2019.

O své firmě se dozvíte vše!

Koncept digitálního dvojčete nepotřebuje datový sklad. A přesto lze s pomocí analytických nástrojů digitálního dvojčete rozkrýt fungování společnosti nejen koncepčně, ale hodnotit jí i v reálném čase. Zjednodušeně řečeno se jedná o schopnost sledovat v reálném čase vše, co se děje ve firmě, a možnost na to okamžitě reagovat. Lze přitom odhalit neefektivitu až na úroveň konkrétního procesu, pobočky, zaměstnance či klienta. Tím se otevírají velké možnosti pro optimalizaci, detekci podvodů, predikce a inovace.

Na iTea snídani vám vysvětlíme, jak na tento trend rychle naskočit a začít prakticky využívat. Digitální dvojče procesu je totiž prvním krokem a my si ukážeme na konkrétních realizovaných případech, jak proces snadno a efektivně identifikovat za pomoci unikátní technologie Trask Process Discovery. Ukážeme, jak jsme zvládli zanalyzovat komplexní procesy za pouhé 2 týdny. Vysvětlíme, jak je možné pracovat s digitálním dvojčetem v reálném čase a dělat tak efektivní rozhodnutí, ukážeme jak zásadně změnit přístup k datům. A představíme i realtime datovou platformu pro komplexní zpracování velkých dat.

Jaká budou hlavní témata snídaně?

  1. Co je to přesně digitální dvojče?
  2. Digitální dvojče procesu a process discovery
  3. Realtime datová platforma a jak změnit přístup k datové architektuře

Program:

8:30 – 9:00 Registrace

9:00 – 9:15 Úvod: Co je to přesně digitální dvojče?

9:15 – 9:55 Digitální dvojče procesu a process discovery

9:55 – 10:10 Coffee break

10:10 – 10:50 Realtime datová platforma a jak změnit přístup k datové architektuře

Komu je snídaně určena?

Manažerům využívající komplexní procesy – obchodní síť, distribuce, výroba apod. Datovým a business architektům, CDO, BI manažerům.

Těšíme se na setkání s vámi!

V případě dotazů se obracejte na Michaelu Chramostovou (mchramostova@trask.cz).

Termín: úterý 26. února 2019

Místo konání: Konferenční centrum City Tower (Hvězdova 1716/2b, 27. patro, Praha 4 – Pankrác)

Registrace na iTea snídani je již ukončena.

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.