iTea snídaně: Nástroje pro efektivní prodej v multikanálovém prostředí

Být přítomný v on-line světě, nabízet své produkty, služby i běžný servis mimo pobočkovou síť je v dnešní době naprosto samozřejmé. Stejně tak důležité je rozšiřovat svoje on-line schopnosti a zlepšovat jejich uživatelskou přívětivost, která mnohdy bývá klíčovým faktorem ovlivnňujícím úspěšnost celého obchodního modelu.

Úspěch, obzvlášť v retailovém businessu, ale bývá skrytý v detailech, a proto bychom vám rádi představili několik jednoduchých digitálních nástrojů, které vám pomohou zlepšit úspěšnost obchodního modelu na několika místech vaší mutlkanálové distribuce.

Jaké konkrétní téma chceme představit?

Hřištěm bude prodej spotřebitelského financování neklientovi banky. Projdeme různými prodejními kanály za doprovodu chatbotů a interaktivních formulářů. Ukážeme funkční on-line onboarding klienta, možnost uzavření obchodu plně v digitální podobě i jeho možné dokončení bezpapírově na pobočce.

Co můžete očekávat?

  • Flexibilní formuláře (Quadient) a chatboty v místě, kde se klient běžně pohybuje a kde vzniká jeho konkrétní potřeba. Dokáží klienta zorientovat a přirozenou cestou, konverzací, sesbírat základní data. Usnadní průchod strukturovanými žádostmi nebo formuláři a zlepší tak poměr dokončených a nedokončených případů.
  • Technologie umožňující on line onboarding klienta (zenID) i úplné on-line dokončení prodeje.
  • Bezpapírové dokončení obchodu na pobočce (uSign, uStamp), které plynule navazuje na digitální předprodeje zahájené na on line kanálu.

Program:

08:30 – 09:00 Registrace, snídaně
09:00 – 10:15

Case study: Multichannel sales (Martin Paruch – Trask, Petr Sedláček – Trask, Bohumil Farský – Quadient, Ondřej Pessr – Quadient)

10:15 – 11:00 Coffee Break & Expo (Představení prezentovaných nástrojů)

Komu je snídaně určena?

Pro manažery firem s potenciálem digitálních produktů a paperless optimalizace poboček​. Typicky tedy bank​, pojišťoven, utilit​ či operátorů.

O partnerovi, společnosti Quadient:

Quadient je mezinárodní společností s vedením sídlícím ve Švýcarsku a pobočkami v Evropě, USA, Kanadě, Latinské Americe a Asii. Od roku 2012 je členem skupiny NEOPOST Group, která zaměstnává celosvětově přes 6 000 zaměstnanců a jejíž roční obrat převyšuje 1 miliardu €.

Společnost Quadient nabízí koncová řešení pro design, kompozici a výrobu personalizovaných dokumentů sloužících jako komunikační prostředek se zákazníky v tištěné i elektronické podobě. Celosvětově dodává software a služby s ním spojené více jak dvou tisícům zákazníkům, přičemž mnoho z nich produkuje přes 100 miliónů personalizovaných dokumentů měsíčně.

Kdy a kde se snídaně koná?


Termín: úterý 28. května 2019
Místo konání: MainPoint Pankrác, Trask, 5. patro, Milevská 2095/5, 140 00 Praha 4

Těšíme se na setkání s vámi!

V případě dotazů se obracejte na Michaelu Chramostovou (mchramostova@trask.cz).

Registrační formulář

Registrace na iTea snídani je již ukončena.

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.