iTea snídaně: Moderní trendy v integraci - integrace v agilním prostředí

V Trasku se integraci systematicky věnujeme od roku 1994 a máme největší tým certifikovaných integračních konzultantů a specialistů ve střední Evropě. Neustále se vzděláváme a věnujeme adopci moderních trendů.

S našimi praktickými zkušenostmi se s vámi chceme podělit na již tradiční listopadové integrační odborné snídani. Podíváme se mimo jiné i na velmi aktuální téma integrace v agilním prostředí a předáme vám zkušenosti z využívání open source nástrojů pro aplikační integraci.

Program:

  • Integrace v agilním prostředí – agilní přístupy dodávek mají zásadní dopady i na aplikační integraci. Podíváme se na využití API Managementu, kontejnerizace a mikroslužeb pro naplnění požadavků na agilitu.
  • Production Service Bus – případová studie dodávky aplikační integrace postavené nad IBM technologiemi v prostředí výroby jedné z největších automotive společností v Česku.
  • Komerční vs open source integrační nástroje – na základě našich zkušeností jsme připravili srovnání přístupů k open source a komerčním integračním nástrojům.

Komu je snídaně určena?

CIO, architektům, manažerům IT, manažerům a specialistům v oblasti integrace, vývoje a provozu aplikací.

Termín: pátek 23. listopadu 2018

Místo konání: Konferenční centrum City Tower (Hvězdova 1716/2b, 27. patro, Praha 4 – Pankrác)

Počet míst na akci je omezený. Pokud máte zájem, prosíme o registraci místa předem:

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.