iTea snídaně: Jak dosáhnout úspěchu při agilně řízeném projektu

Ještě nedávno byl agilní přístup synonymem vágního zadání a chybějících pevných termínů. Dnes je odpovědí na měnící se podstatu byznysu. Na iTea snídani se budeme věnovat stanovování cílů agilního projektu, jejich rozpadu, plánování a monitoring progresu při naplňování.

Agilizace je všudypřítomná. Kdo ji ještě nepotkal, brzo ho to čeká. Proto je změna přístupu k určení cílů a jejich měření nutná. Chceme se s vámi podělit o zkušenosti z byznysových i IT dodávek během posledních třech let. Tendence u zadání je jasná: Jsou čím dál jednodušší a určují pouze obrysy a hlavní cíle budoucího výsledku. V následném uvedení produktu v život je potom důležité, jak se podaří nastavit spolupráci týmů zákazníka a dodavatele při rozdělení odpovědností a pravomocí. Stejně tak je nutná maximální transparentnost vzhledem k plánování a monitoringu naplňování hlavních cílů.

Na snídani představíme případovou studii zavádění agility do konkrétního projektu a podělíme se společně s klientem o konkrétní zkušenosti a best practise jak v agilním vývoji využívat dodavatele.

Jaká budou hlavní témata snídaně?

  1. Správné stanovování cílů při agilním projektu.
  2. Transformace projektu z waterfall na agilní
  3. Metodiky měření agilního projektu

Program:

8:30 – 9:00 Registrace

9:00 – 9:10 Úvod

9:10 – 10:00 Dobrý cíl je víc než dost (Jiří Soukeník – Trask)

10:00 – 10:20 Coffee break

10:20 – 11:15 Zavádění agility na projektu a měření agilního projektu (Petr Fanta – Trask, Eva Juhásová – Unicredit Bank)

11:15 – 11:35 Agilní architektura (Martin Pitra – Trask)

Komu je snídaně určena?

Manažerům zodpovědným za produkty, Product Owners, manažerům odpovědným za IT staffing, projektovým manažerům, softwarovým architektům.

Těšíme se na setkání s vámi!

V případě dotazů se obracejte na Michaelu Chramostovou (mchramostova@trask.cz).

Termín: úterý 26. března 2019

Místo konání: Cubex Centre Prague, Na Strži 2097/63, 140 00 Praha 4

Registrace na iTea snídani

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.