iTea snídaně: Business inovace v oblasti pobočkové sítě a spotřebitelských úvěrů

Digitální transformace s sebou přináší různá úskalí, nástrahy a výzvy, se kterými se potřebujeme co možná nejlépe a nejrychleji vypořádat. Pro iTea snídani jsme si s našimi partnery ze společnosti SAS připravili dva příklady řešení aktuálních problémů. Ukážeme vám náš přístup založený na komplexních analýzách přímo ze systémových logů, pokročilé analytice, prediktivních modelech a real time technologii.

Jaká konkrétní témata jsme pro vás připravili?

1. Hustota bankovní pobočkové sítě má v Evropě klesající tendenci, která v kontextu rozvoje digitálních kanálů bude dále pokračovat. Lámete si hlavu nad tím, jak zoptimalizovat vaši pobočkovou síť? A jak vaše rozhodnutí ovlivní aktuální i budoucí prodeje? Jaký je minimální počet poboček, aby vaše prodeje rostly podle plánu? Jakou business strategii zvolit? Ukážeme vám náš přístup založený na detailní analýze klientů, jejich interakcí ve všech distribučních kanálech a metodách Data Science.

2. Cenová politika a konkurenční boj na poli spotřebitelských úvěrů se rok od roku vyostřuje. My vám ukážeme náš komplexní přístup, který pokrývá individuální cenotvorbu založenou na cenové citlivosti klientů, propracovaný retenční program a cestu, jak zvýšit objemy prodaných půjček v online kanálech.

Program:

08:30 – 09:00 Registrace, snídaně
09:00 – 09:45

Jak optimalizovat pobočkovou síť a minimalizovat negativní dopad na váš business?

09:45 – 10:10 Coffee break
10:10 – 11:00

Jak efektivně bojovat s agresivní konkurencí na poli spotřebitelských půjček?

Komu je snídaně určena?

Manažerům zodpovědným za distribuční kanály (pobočková síť, online), tribe leaderům, product ownerům, produktovým manažerům a marketérům.

Kdy a kde se snídaně koná?


Termín: úterý 1. října 2019
Místo konání: MainPoint Pankrác, Trask, 5. patro, Milevská 2095/5, 140 00 Praha 4

Těšíme se na setkání s vámi!

Registrace uzavřena z důvodu naplnění kapacity snídaně.

V případě dotazů se obracejte na Michaelu Chramostovou (mchramostova@trask.cz).

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.