Funkční frontendy pro velké hráče české ekonomiky

29. května 2018

Prodejní portál pro ČSOB Leasing

Pro ČSOB Leasing jsme vytvořili portál pro prodej zánovních osobních vozů či strojů a zařízení. Banka tak v této oblasti posílila prodeje.

Klientský web pro Raiffeisenbank

Pro Raiffeisenbank spravujeme veřejné weby včetně www.rb.cz déle než 10 let. Za tu dobu jsme realizovali dva kompletní redesigny. S příchodem roku 2020 jsme spustili AMP verzi webových stránek, které se uživateli načítají nesrovnatelně rychleji než běžný web (uživateli se zobrazí v řádu stovek milisekund). V květnu jsme pak zahájili přepnutí frontendu webu na webovou aplikaci postavenou na Angularu, díky čemuž vznikne platforma pro moderní web.

Online účet v UniCredit Bank do pár minut 

Díky našemu řešení si mohou neklienti banky založit U Konto přímo na webu banky bez nutnosti navštívit pobočku. K založení účtu stačí občanka a telefon a vše je hotové do pár minut. Banka je tak více konkurenceschopná a zase o něco blíže svým klientům.

Online půjčka pro neklienty do 15 minut v ČSOB

Díky nám mohou neklienti banky získat půjčku velmi rychle a bez nutnosti návštěvy pobočky. Celý proces, od jeho zahájení přes podpis smlouvy až po obdržení peněz na účet žadatele, probíhá na webu a trvá jen pár minut. Banka tak získala účinný nástroj pro digitální prodej a onboarding nových klientů.

4000 webů pro dealery Škoda Auto po celém světě

Škoda Auto potřebovala sjednotit vizuální styl webových prezentací globální importérské a dealerské sítě. Vyvinuli jsme portálovou platformu, která sjednocuje desítky importérských webů napříč světem a díky které tak může více než 4000 jednotlivých prodejců vozů Škoda Auto stavět na centrálním CMS vizuálně a funkčně sjednocené webové prezentace. Zákazníci automobilky tak mají identický uživatelský zážitek nezávisle na tom, u kterého dealera si nový vůz objednávají.

Pro Škoda Auto jsme dodali nejlepší konfigurátor vozů na trhu

Škoda Auto se pomocí konfigurátoru vozů připravuje na proměnu automobilového trhu a nové způsoby prodeje. Řešení hladce renderuje 4k modely aut na základě dat integrovaných v reálném čase a z několika datových zdrojů. Konfigurátor je nejlepší svého druhu na českém trhu, denně obslouží až 10 000 zákazníků po celém světě a je součástí globálního roll-outu na celou produktovou řadu automobilky.