Portály a digitální komunikace

Komunikace je v digitálním světě strategickou aktivitou. My firmám vytváříme prostředí pro poskytování obsahu i služeb zákazníkům, partnerům i zaměstnancům. Prostředí, které je nejenom příjemné pro použití, ale i spolehlivé a bezpečné. Jsme technologicky nezávislí: řešení připravíme na platformách Microsoft, SharePoint, i Java, Liferay, Alfresco, WebSphere Portal.

Publikace obsahu, přímé kanály

Nabízíme zkušenost s přípravou rozsáhlých webových prezentací s pokročilým systémem pro správu obsahu (CMS) pro multikanálové, vícejazyčné i geograficky členěné prostředí. Veřejné weby, extranety i intranety. Přímé kanály pro podporu akvizice a prodeje i servis produktů stávajících zákazníků.

Ux / Cx

Uživatelská přívětivost i celková zákaznická zkušenost jsou prioritou při přípravě našich řešení. Soustředíme se nejenom na vzhledovou stránku řešení, ale i na celkovou zkušenost s použitím systému včetně využití všech technologických možností a v návaznosti na související procesy obsluhy uživatele.

Webová analytika

Na získávání informací o způsobu využití digitálního prostoru uživateli (zákazníky) se díváme jako na zásadní prvek pro rozhodování o dalším rozvoji digitální komunikace i produktů. Ve spojení s metodami digitálního marketingu vedou přímo k propagaci a prodeji nabízených produktů/ služeb.

Digital Identity

Schopnost znát preference zákazníka považujeme za klíčovou, protože v digitálním světě nahrazuje osobní kontakt. Soustředíme se na možnosti získávání a správy informací o uživatelích, možnosti jejich identifikace a autentizace. Jak pro marketingové tak pro legislativní potřeby digitálních řešení.

Publikace

V Trasku věříme v moc znalostí. Proto se o ně dělíme prostřednictvím našeho programu Best Knowledge, Well Shared jak se zaměstnanci, tak i se zákazníky a veřejností. Podívejte se na část našeho sdíleného know-how.

Pro koho pracujeme

V oblasti portálů a digitální komunikace pracujeme většinou pro významné společnosti, které patří k hybatelům trhu a vyžadují řešení na globální úrovni kvality. Zde najdete ty, s nimiž máme dlouhodobé vztahy.

Česká spořitelna Bankovnictví
ŠKODA AUTO Průmysl
ČSOB Bankovnictví
UniCredit Bank Bankovnictví
Raiffeisenbank Bankovnictví
ING Bankovnictví
Allianz Pojišťovnictví
ČMSS Bankovnictví
Zetor Průmysl

S kým spolupracujeme

Máme řadu silných parterů, kteří garantují kvalitu svých produktů a technologií.
Ty implementujeme podle potřeba našich klientů a vždy hledáme inovativní a spolehlivá řešení.

Microsoft SharePoint
IBM WebSphere Portal
Alfresco
Liferay
.Net
Java
JBoss
meniga
Apache

Naši lidé

Na koho se můžete obrátit pokud máte k problematice jakýkoli dotaz či připomínku?

Jiří Soukeník

V Trasku působí od roku 1996 a dnes má jako Executive Director na starost oblast odborných služeb a konzultací. Pod jeho správnou je i nyní i kompetence portálových řešení a s nimi spojených služeb. Kontaktovat

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.