Už od roku 1994 jsme vždy u toho, když velké firmy potřebují inovovat. Pomáháme jim uvádět na trh nové produkty, zefektivnit vnitřní procesy, zlepšovat zákaznickou zkušenost a adaptovat se na nové technologie. Mezi naše klienty patří banky, pojišťovny, automobilky či telekomunikační operátoři. Známe se s nimi dlouho, a proto rozumíme jejich potřebám.

Podívejte se na to, co naše práce přinesla klientům.

Trask v číslech

Za naše úspěchy necháme mluvit čísla. Patříme mezi největší IT společnosti s čistě lokálním kapitálem na našem trhu.

1994

Už 25 let pomáháme klientům inovovat. Přinášet nové produkty, být efektivnější a úspěšnější na trhu.

560

Máme přes 560 odborníků na IT technologie a poradenství.

1

Tržby za naše služby v roce 2017 i 2018 překročily 1 miliardu korun. A dále rostou.

25,6

Naši lidé se vzdělávají a rozvíjejí prostřednictvím školení a certifikací, ale i R&D projektů. Jen v roce 2018 jsme takto investovali bezmála 26 milionů korun.

15

9 z našich TOP 10 zákazníků s námi spolupracuje více než 15 let. Například Česká spořitelna s námi spolupracuje již 23 let.

4

Kromě České republiky máme zastoupení i na Slovensku, v Rakousku a Německu.

Naši lidé

Ve vedení Trasku najdete odborníky s mnohaletými zkušenostmi. Každý z nich se věnuje s plným nasazením některé z našich klíčových kompetencí.

Filip Tománek patří mezi zakladatele Trasku. Jako CEO firmy je dnes odpovědný za její směřování a výkon. Studoval na VŠE v Praze.

Filip Tománek

Tomáš Svoboda patří mezi zakladatele Trasku. Dnes se ve funkci Technical Manager věnuje inovacím a technologickému zázemí firmy. Studoval na VŠCHT v Praze.

Tomáš Svoboda

Lukáš Jeník je v Trasku od roku 1995. Dnes je výkonným ředitelem pro oblast Provoz IT a bezpečnost. Vystudoval ČVUT v Praze.

Lukáš Jeník

Miroslav Vaic je v Trasku od roku 1995. Dnes je partnerem a výkonným ředitelem v oblastech Integrace a procesů. Vystudoval ČVUT v Praze.

Miroslav Vaic

Jiří Soukeník je v Trasku od roku 1996. Dnes je výkonným ředitelem oblasti Odborných služeb a konzultací.

Jiří Soukeník

Daniel Pecina je v Trasku od roku 2008. Předtím získával zkušenosti na manažerských funkcích v Japonsku a Německu. Vystudoval ČVUT v Praze.

Daniel Pecina

Naše firemní zodpovědnost

Naše CSR aktivity vychází z hodnot, které v Trasku společně sdílíme a žijeme. Nejsme organizace uzavřená nařízeními a pravidly. Právě naopak – vycházíme vstříc individuálním potřebám a preferencím našich zaměstnanců. Dokonce očekáváme, že o nich budou komunikovat. Pak se stávají CSR ambasadory a dostávají podporu ve svých aktivitách. Naši kompletní CRM strategii najdete zde.

Tiskové zprávy

Nejnovější oficiální informace o dění v Trasku najdete vždy zde. V tiskových zprávách referujeme o nových produktech, úspěších, partnerstvích i personálních změnách.

Platforma BAAPI usnadňuje Zonky schvalování úvěrů

5. května, Praha - P2P platforma Zonky získala v září 2019 licenci třetí strany (TPP) a začala jako první na českém trhu používat PSD2 služby pro schvalování úvěrů, akvizici klientů, dokladování příjmů a posouzení bonity žadatele o úvěr. Pro tyto služby využívá agregační platformu BAAPI od Trasku.

Trask za pouhé dva týdny dodal projekt, který Fortuně umožňuje zcela online identifikovat téměř všechny nové klienty

Mnohé firmy hledají způsob, jak udržet svůj byznys nad vodou i v době zavřených poboček a budovat silnější digitální ekonomiku. Jednou z nich je i společnost Fortuna, které technologická a konzultační společnost Trask zpřístupnila KYC API pro online identifikaci klientů skrze další 3 banky za pouhé dva týdny.

Co Trask podniká pro minimalizaci rizika nákazy nemocí COVID-19

23. březen, Praha – Společnost Trask vývoj ohledně onemocnění COVID-19 zodpovědně sleduje a v pražských i ostatních kancelářích zavádí veškerá preventivní opatření proti jeho šíření. Zřídili jsme koordinační tým, nakoupili roušky, respirátory rukavice či definfekce, zrušili jsme služební cesty i návštěvy v kancelářích, naši zaměstnanci pracují na home office a fungujeme především tak, jak umožňujeme fungovat i našim klientům. Digitálně.

Trask se stává partnerem společnosti UiPath

Tisková zpráva

Trask_for digital_transformation

Tisková zpráva

Trask v roce 2018 opět posílil. Zopakoval miliardu obratu

Tisková zpráva

Všechna API českého bankovnictví na jednom místě

Tisková zpráva

Jan Antoš se stal Executive Directorem pro strategické inovace

Tisková zpráva

Trask loni dosáhl významného mezníku

Tisková zpráva

Trask úspěšně na vlně inovací

Tisková zpráva

Trask potvrzuje svoji pozici v integraci

Tisková zpráva

Service Designer – přehledná a efektivní integrační analýza

Tisková zpráva

Trask má ISO 20000

Tisková zpráva

Trask zavádí inovativní řešení osobních financí

Tisková zpráva

Trask pokračuje v růstu

Tisková zpráva

Strategická inovace Trasku získala ocenění

Tisková zpráva

Podpořili jsme Centrum hiporehabilitace Mirákl a děti z dětských domovů

Tisková zpráva

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.