Už od roku 1994 jsme vždy u toho, když velké firmy potřebují inovovat. Pomáháme jim uvádět na trh nové produkty, zefektivnit vnitřní procesy, zlepšovat zákaznickou zkušenost a adaptovat se na nové technologie. Mezi naše klienty patří banky, pojišťovny, automobilky či telekomunikační operátoři. Známe se s nimi dlouho, a proto rozumíme jejich potřebám.

Podívejte se na to, co naše práce přinesla klientům.

Trask v číslech

Za naše úspěchy necháme mluvit čísla. Patříme mezi největší IT společnosti s čistě lokálním kapitálem na našem trhu.

1994

Už 25 let pomáháme klientům inovovat. Přinášet nové produkty, být efektivnější a úspěšnější na trhu.

560

Máme přes 560 odborníků na IT technologie a poradenství.

1

Tržby za naše služby v roce 2017 i 2018 překročily 1 miliardu korun. A dále rostou.

25,6

Naši lidé se vzdělávají a rozvíjejí prostřednictvím školení a certifikací, ale i R&D projektů. Jen v roce 2018 jsme takto investovali bezmála 26 milionů korun.

15

9 z našich TOP 10 zákazníků s námi spolupracuje více než 15 let. Například Česká spořitelna s námi spolupracuje již 23 let.

4

Kromě České republiky máme zastoupení i na Slovensku, v Rakousku a Německu.

Naši lidé

Ve vedení Trasku najdete odborníky s mnohaletými zkušenostmi. Každý z nich se věnuje s plným nasazením některé z našich klíčových kompetencí.

Filip Tománek patří mezi zakladatele Trasku. Jako CEO firmy je dnes odpovědný za její směřování a výkon. Studoval na VŠE v Praze.

Filip Tománek

Tomáš Svoboda patří mezi zakladatele Trasku. Dnes se ve funkci Technical Manager věnuje inovacím a technologickému zázemí firmy. Studoval na VŠCHT v Praze.

Tomáš Svoboda

Lukáš Jeník je v Trasku od roku 1995. Dnes je výkonným ředitelem pro oblast Provoz IT a bezpečnost. Vystudoval ČVUT v Praze.

Lukáš Jeník

Miroslav Vaic je v Trasku od roku 1995. Dnes je partnerem a výkonným ředitelem v oblastech Integrace a procesů. Vystudoval ČVUT v Praze.

Miroslav Vaic

Jiří Soukeník je v Trasku od roku 1996. Dnes je výkonným ředitelem oblasti Odborných služeb a konzultací.

Jiří Soukeník

Daniel Pecina je v Trasku od roku 2008. Předtím získával zkušenosti na manažerských funkcích v Japonsku a Německu. Vystudoval ČVUT v Praze.

Daniel Pecina

Naše firemní zodpovědnost

Naše CSR aktivity vychází z hodnot, které v Trasku společně sdílíme a žijeme. Nejsme organizace uzavřená nařízeními a pravidly. Právě naopak – vycházíme vstříc individuálním potřebám a preferencím našich zaměstnanců. Dokonce očekáváme, že o nich budou komunikovat. Pak se stávají CSR ambasadory a dostávají podporu ve svých aktivitách. Naši kompletní CRM strategii najdete zde.

Tiskové zprávy

Nejnovější oficiální informace o dění v Trasku najdete vždy zde. V tiskových zprávách referujeme o nových produktech, úspěších, partnerstvích i personálních změnách.

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.