IT Services

Potřebujete zvýšit své IT kapacity nebo rozšířit interní know-how? V Trasku pokrýváme všechny oblasti vývojového cyklu: od analýzy, přes samotný vývoj a testování, až po provoz a podporu. Naší výhodou je, že každý náš odborník má za sebou sílu expertního panelu kolegů, kteří mu mohou kdykoli pomoci a umí rozšířit jeho znalosti i možnosti.

Čím se zabýváme

Pro IT potřeby zákazníků už 23 let hledáme a implementujeme tu správnou kombinaci outsourcingu, standardních produktů, zakázkového vývoje a dalších služeb.

Vývoj na zakázku

Internetové bankovnictví, systém pro sjednávání smluv, nebo systém pro autorizaci karetních transakcí? To vše jsou řešení která jsme již implementovali. Široké spektrum zkušeností doplňujeme metodikou vývoje zaměřenou na naplnění potřeb zadání při zkrácení vývojového cyklu. Metodika je založena na agilních a lean principech.

Integrační služby

Poskytujeme konzultační, implementační a supportní služby hlavně pro integrační technologie IBM (IBM MQ, IBM IIB a další). Zároveň nabízíme i další služby v oblasti architektonických konzultací: návrh a implementace integrační či API Management platformy nebo specifických integračních řešení. A to ve spojení s nástroji a produkty v oblasti integrace, které využíváme, nebo které jsme přímo sami vyvinuli (open-source technologie WSO2, Trask Integration Framework a další).

Testing as a Service

Zajišťujeme kompletní dodávky: od odborně nenáročného funkčního testování, přes automatizaci testovacích skriptů, performance testy, penetrační testy, až po kompletní rozsah řízení kvality byznys procesů. Nejčastěji tyto služby poskytujeme formou team leasingu a formou kompletního zajištění testovacích služeb TaaS. To vše s přesahem do dnes důležitých oblastí jakou je User eXperience, kvalita dat či konkrétní efektivita daného byznys procesu.

Systémový integrátor

Jako systémový integrátor zajistíme kompletní dodávku řešení včetně koordinace subdodavatelů.

IT Operations

Pomáháme s provozem operačních systémů, databází, serverových i desktopových aplikací, cloudem či virtualizací.

Podpora řešení

Podporu poskytujeme v širokém spektru možností, včetně úrovně L2 a L3 pro řešení s nutnou dostupností 7x24. Máme i praktické zkušenosti s převzetím podpory produktů třetích stran a jiných dodavatelů. Převzatá řešení pak dokážeme i dále rozvíjet.

S kým spolupracujeme

Máme řadu silných partnerů, kteří garantují kvalitu svých produktů a technologií. Ty implementujeme podle potřeb našich klientů a vždy hledáme inovativní a spolehlivá řešení.

Pro koho pracujeme

V oblasti IT Services pracujeme pro významné společnosti, které patří k hybatelům trhu a vyžadují řešení na nejvyšší úrovni kvality. Zde najdete ty, s nimiž máme dlouhodobé vztahy.

Česká spořitelna Bankovnictví
ČSOB Bankovnictví
ING Bankovnictví
Komerční banka Bankovnictví
Moneta Money Bank Bankovnictví
Raiffeisenbank Bankovnictví
ŠKODA AUTO Průmysl
ČSOB Leasing Finanční služby
UniCredit Bank Bankovnictví
T-Mobile Telekomunikace
Generali Česká pojišťovna Finance
Telefonica Telekomunikace

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.