IT Security

Čím dál více se spoléháme na IT systémy a sdílíme více svého soukromí. Bezpečnost je klíčovou součástí každého řešení. Pomůžeme vám to udělat dobře.

Identity Governance

Prioritou každé organizace je ochrana vlastního know-how, které je ukryto v datech společnosti. Identity governance poskytuje nástroje pro spolehlivé řízení přístupu k informacím a my poskytujeme zkušenosti, jak to implementovat.

Identity Management

Trápí vás náročná řízení přístupových oprávnění? Identity management jako součást Identity governance poskytují automatizované a efektivní řešení. My to rozšiřujeme o 14 let zkušeností.

Biometrie

Náš běžný život se stává každým dnem více digitálním. Biometrický podpis je jednou z technologií, která může pomoci vaší společnosti v digitální transformaci.

Síťová bezpečnost

Pokud chcete snížit riziko počítačových útoků, nedostupností nebo zabránit manipulaci či zcizení dat při přenosu je síťová bezpečnost oblast, kterou musíte řešit.

Aplikační bezpečnost

Navrhneme vám nové aplikace tak, aby byly bezpečné, nebo pomůžeme s ochranou stávajích aplikací.

Pro koho pracujeme

V oblasti IT Security pracujeme většinou pro významné společnosti, které patří k hybatelům trhu a vyžadují řešení na nejvyšší úrovni kvality. Zde najdete ty, s nimiž máme dlouhodobé vztahy.

ČSOB Bankovnictví
Raiffeisenbank Bankovnictví
ING Bankovnictví
McKinsey Poradenství
PwC Poradenství
Cetin Telekomunikace
ČMSS Bankovnictví

S kým spolupracujeme

Máme řadu silných partnerů, kteří garantují kvalitu svých produktů a technologií.
Ty implementujeme podle potřeb našich klientů a vždy hledáme inovativní a spolehlivá řešení.

VMware
IBM
Microsoft
redhat
splunk
elastic
Kofax
GoodAL

Naši lidé

Na koho se můžete obrátit pokud máte k problematice jakýkoli dotaz či připomínku?

Jiří Motejlek

Kontaktovat

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.