IT Security

Čím dál více se spoléháme na IT systémy a sdílíme více svého soukromí. Bezpečnost je klíčovou součástí každého řešení. Pomůžeme vám to udělat dobře.

Identity governance
 
 

 

Prioritou každé organizace je ochrana vlastního know-how, které je ukryto v datech společnosti. Identity governance poskytuje nástroje pro spolehlivé řízení přístupu k informacím a my poskytujeme zkušenosti, jak to implementovat.

Identity management
 
 

 

Trápí vás náročná řízení přístupových oprávnění? Identity management jako součást identity governance poskytují automatizované a efektivní řešení. My to rozšiřujeme o 14 let zkušeností.

Biometrie
 
 

 

Náš běžný život se stává každým dnem více digitálním. Biometrický podpis je jednou z technologií, která může pomoci vaší společnosti v digitální transformaci.

Síťová bezpečnost
 
 

 

Pokud chcete snížit riziko počítačových útoků, nedostupností nebo zabránit manipulaci či zcizení dat při přenosu je síťová bezpečnost oblast, kterou musíte řešit.

Aplikační bezpečnost
 
 

 

Navrhneme vám nové aplikace tak, aby byly bezpečné, nebo pomůžeme s ochranou stávajích aplikací.

Publikace

V Trasku věříme v moc znalostí. Proto se o ně dělíme prostřednictvím našeho programu Best Knowledge, Well Shared jak se zaměstnanci, tak i s klienty a veřejností. Podívejte se na část našeho sdíleného know-how.

Banky už zákazníka poznají přes telefon. Půjčky i účty vyřídíte z domova

Banky už zákazníka poznají přes telefon. Půjčky i účty vyřídíte z domova

Vyřídit si půjčku nebo založit účet z pohodlí gauče, pouze s telefonem v ruce, bylo v Česku ještě nedávno nemyslitelné. Bez papírů a fyzického ověření to prostě nešlo. Tato bariéra však nyní díky rozvoji technologií pro digitální ověření identity padla.

Řešení správy přístupových oprávnění pro ČMSS

Řešení správy přístupových oprávnění pro ČMSS

Naše řešení nahrazuje e-mailovou komunikaci na administrátory automatickým založením ticketu v Sereně s přesným popisem, co má administrátor v příslušném systému nastavit. Jakmile to udělá, automaticky dojde k uzavření ticketu a dá se vědět ITIM, který požadavek zaeviduje jako dokončený.

Počítače místo poradců? Jak machine learning mění svět financí

Počítače místo poradců? Jak machine learning mění svět financí

Rozvoj umělé inteligence ve spojení s nástupem big data umožnil nebývalý rozmach ...

Když AI není dílem člověka

Když AI není dílem člověka

Téma umělé inteligence, ať již jako náhrady lidského faktoru nebo rozšíření (augmentaci) lidských možností, je velmi živé. Co když ale člověk není jediným, kdo dokáže AI sestrojit?

Automatické a bezpečné přidělování oprávnění pro vstup do systémů v KB

Automatické a bezpečné přidělování oprávnění pro vstup do systémů v KB

Komerční banka denně čelí riziku zneužití přístupových oprávnění do jednotlivých systémů. Od roku 2006 využívá pro správu přístupových oprávnění do jednotlivých IS/IT systémů IdM řešení od společnosti IBM, a sice ITIM/ISIM. V současnosti jde o více než 10 000 aktivních uživatelů v desítkách připojených aplikací. Jak maximálně snížit riziko zneužití přístupových oprávnění do citlivých firemních aplikací?

Správa přístupových oprávnění v ČSOB

Správa přístupových oprávnění v ČSOB

Banka potřebovala zefektivnit a zrychlit řízení přístupových požadavků při rostoucím počtu nových aplikací (bez nutnosti nabírat nové lidi). Pro automatizaci procesů jsme zvolili produkt IBM Tivoli Identity Manager (dále jen ITIM), který vyhovoval z pohledu své funkčnosti a efektivity řešení i z pohledu stabilního výrobce.

Pro koho pracujeme

V oblasti IT Security pracujeme většinou pro významné společnosti, které patří k hybatelům trhu a vyžadují řešení na nejvyšší úrovni kvality. Zde najdete ty, s nimiž máme dlouhodobé vztahy.

ČSOB

Bankovnictví

Raiffeisenbank

Bankovnictví

ING

Bankovnictví

McKinsey

Poradenství

PwC

Poradenství

Cetin

Telekomunikace

ČMSS

Bankovnictví

S kým spolupracujeme

Máme řadu silných partnerů, kteří garantují kvalitu svých produktů a technologií.
Ty implementujeme podle potřeb našich klientů a vždy hledáme inovativní a spolehlivá řešení.

Naši lidé

Na koho se můžete obrátit, pokud máte k problematice jakýkoli dotaz či připomínku?