IT Operations

Provoz IT systémů a aplikací patří mezi jednu z nejstarších kompetencí Trasku. Dokážeme pomoci s provozem operačních systémů, databází, serverových i desktopových aplikací, cloudem či virtualizací. Víme co to znamená udržet stabilitu, bezpečnost a zvládnout všechny změny.

Automatizace

Pokud přemýšlíte jak provoz zjednodušit či automatizovat, jste na správné adrese. Není nám cizí automatický deployment, centrální konfigurace, kontejnery či SDx technologie.

Workspace

Pomůžeme vám zvládnout správu uživatelského prostředí, ať se jedná o klasický desktop nebo pomoc s realizací větší mobility uživatelů či zlepšení user experience.

Operational Intelligence

Pomocí bigdatových nástrojů jako je SPLUNK či ElasticSearch vám pomůžeme se vyznat v logách či rychle najít provozní chyby ve velmi komplexních IT řešeních.

IT Service Management

Chcete si udělat pořádek v licencích, máte zájem zavést evidenci IT i non-IT majetku včetně vazeb, dělat dopadové analýzy či zavést servisdeskové nástroje a procesy v krátkém čase a s nízkými náklady? Umíme Vám pomoci.

Operations

Chybí vám zkušenosti s určitou technologií či máte nedostatek lidských zdrojů pro provoz vašich IT systémů? Váš IT provoz mohou pomoci držet i naši profesionálové.

Cloud

Chcete využívat výhody cloudu a nevíte kudy do toho? Provedeme vás celým procesem přechodu, pomůžeme vybrat vhodného providera, správný set služeb a vše bezpečně propojit.

Pro koho pracujeme

V oblasti IT Operations pracujeme většinou pro významné společnosti, které patří k hybatelům trhu a vyžadují řešení na nejvyšší úrovni kvality.
Zde najdete ty, s nimiž máme dlouhodobé vztahy.

ČSOB Bankovnictví
Raiffeisenbank Bankovnictví
ING Bankovnictví
McKinsey Poradenství
PwC Poradenství
Cetin Telekomunikace

S kým spolupracujeme

Máme řadu silných partnerů, kteří garantují kvalitu svých produktů a technologií.
Ty implementujeme podle potřeb našich klientů a vždy hledáme inovativní a spolehlivá řešení.

VMware
IBM
Microsoft
redhat
splunk
elastic
Kofax
GoodAL

Naši lidé

Na koho se můžete obrátit pokud máte k problematice jakýkoli dotaz či připomínku?

Jiří Motejlek

Kontaktovat

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.