Integrace

Trask na integraci vyrostl a systematicky se jí věnuje více než 20 let. Máme největší tým certifikovaných integračních konzultantů a specialistů ve střední Evropě. Budujeme páteřní ESB pro širokou škálu zákazníků v čele s bankovním sektorem. Podporujeme kritické produkční implementace. Jako první adoptujeme moderní trendy jako je API Management, Microservices či hybridní integrace.

Výběr platformy vždy dle potřeb klienta

Kromě tradičních komerčních nástrojů od IBM se věnujeme i open source variantám jako je WSO2 nebo JBOSS. Volbu vždy stavíme na konkrétním užití a potřebách klienta. Máme praktické zkušenosti z nasazení a provozu různých platforem včetně bankovního prostředí.

API Management & Microservices

Poradíme, jakou zvolit API Management (APIM) & Microservices strategii a architekturu, včetně začlenění APIM do stávající SOA integrace. Zajistíme kompletní dodávku APIM platformy a následný rozvoj a podporu až do režimu 7x24. Dokážeme reflektovat aktuální požadavky kladené na APIM (PSD2).

Robotická automatizace procesů (RPA)

Poskytujeme komplexní služby v oblasti RPA. Ať už s RPA začínáte, nebo provozujete desítky robotizovaných procesů, mohou vám naši specialisté pomoci s návrhem RPA řešení, analýzou procesů, vývojem i provozem RPA řešení založených na různých platformách (Automation Anywhere, Blue Prism, UiPath, …).

Integrační strategie

Pomůžeme uchopit aplikační integraci. Zpracujeme integrační studii, ve které zmapujeme integrační potřeby a určíme kroky k jejich naplnění. Navrhneme odpovídající architekturu vycházející z moderních postupů SOA, API a Microservices. Poradíme, jak vybudovat integrační kompetenční centrum, jak nastavit životní cyklus integračních dodávek, metodiku a governance.

Integrační platforma – ESB

Díky platformní nezávislosti umíme poradit s výběrem nejvhodnějšího řešení. Zajistíme kompletní dodávku integrační platformy a následný rozvoj a podporu až do režimu 7x24. V praxi aplikujeme automatizaci vývoje i provozu – DevOps.

Integrační team leasing

Formou team leasingu umíme pokrýt celý životní cyklus integrační dodávky jedním sehraným týmem (analýza, vývoj a testování). Naši specialisté mohou doplnit interní klientský tým a flexibilně tak reagovat na měnící se poptávku po integračních službách. Dokážeme se rychle přizpůsobit metodice a procesům našich klientů a případně sdílet naše bohaté zkušenosti a know-how pro další zefektivnění interních postupů.

Cloud a hybridní integrace

Poradíme s moderními trendy jako je integrace v cloudu a hybridní integrace.

Publikace

V Trasku věříme v moc znalostí. Proto se o ně dělíme prostřednictvím našeho programu Best Knowledge, Well Shared jak se zaměstnanci, tak i se zákazníky a veřejností. Podívejte se na část našeho sdíleného know-how.

PSD2: Co nás čeká a nemine v roce 2019

Bez ohledu na aktuální stav implementací PSD2 se nezadržitelně blíží i termín platnosti dalšího důležitého nařízení, a to regulační technické normy týkající se silného ověření klienta a společných a bezpečných otevřených standardů komunikace. Co se tedy konkrétně změní od 14. září letošního roku?

Kancelářská práce se mění, rutinní úkony od úředníků přebírají roboti

Robotická automatizace procesů (Robotic Process Automation – RPA), kdy robot ovládá počítač namísto člověka, zažívá v  posledních třech letech značný rozmach ve  všech odvětvích. Snad nejvíce je tento trend pozorovatelný v  oblasti bankovnictví a pojišťovnictví.

iTea: Od SOA k API a ještě dále

Odborná snídaně

Service Designer – přehledná a efektivní integrační analýza

Případová studie

Zjednodušte si život, integrujte s API

Jedním z dlouhodobých trendů v oblasti integrace je efektivní propojování nejen interních systémů, ale i jednotlivých obchodních společností včetně integrace na regulátory.

Otevřené bankovnictví je hlavně příležitost, věří české banky

Odborný seminář

PSD2 je riziko i příležitost. Je na vás, co nakonec převáží

Kdy jste naposledy platili u pokladny, za taxík, nebo za jízdenku pomocí platebního příkazu ze svého účtu?

Znamená nástup bankovních API revoluci v bankovnictví?

Tři čtvrtiny top 50 světových bank budou mít ještě před koncem letošního roku vlastní API platformu. Jak jste na tom vy?

Aplikační integrace ve víru trendů

Odborný seminář

Naše produkty

Máme řadu vlastních produktů, které jsme vytvořili na základě praktických zkušeností. Ty jsou připraveny k okamžitému nasazení.

Trask Integration Framework (TIF)

TIF ESB je ucelený framework pro realizaci koncepční end-to-end aplikační integrace, včetně rozsáhlého portfolia nástrojů pro podporu provozu, vývoje a testů.

WMQRC

Komfortní, bezpečná a spolehlivá administrace vzdálených systémů

Racon

Expertní monitorovací systém pro integrační technologie

Pro koho pracujeme

V oblasti Integrace pracujeme většinou pro významné společnosti, které patří k hybatelům trhu a vyžadují řešení na nejvyšší úrovni kvality. Zde najdete ty, s nimiž máme dlouhodobé vztahy.

Česká spořitelna Bankovnictví
ŠKODA AUTO Průmysl
ČSOB Bankovnictví
Raiffeisenbank Bankovnictví
Moneta Money Bank Bankovnictví
Komerční banka Bankovnictví
innogy / RWE Energetika
E.ON Energetika
ING Bankovnictví
ČSOB Pojišťovna Bankovnictví
VWFS Bankovnictví
J&T Banka Bankovnictví
Sberbank Bankovnictví
ČVUT Školství
Budapest Bank Bankovnictví
ČMSS Bankovnictví
MPO ČR Státní správa

S kým spolupracujeme

Máme řadu silných partnerů, kteří garantují kvalitu svých produktů a technologií.
Ty implementujeme podle potřeb našich klientů a vždy hledáme inovativní a spolehlivá řešení.

IBM Integration Bus, IBM Content Manager, IBM MQ, IBM API Connect, IBM DataPower, IBM Websphere Application Server
WSO2 API Management, WSO2 Identity Server, WSO2 GREG, WSO2 ESB, WSO2 Enterprise Integrator
JBoss Fuse, JBoss AS
CA API Gateway
Oracle Service Bus

Naši lidé

Na koho se můžete obrátit pokud máte k problematice jakýkoli dotaz či připomínku?

Petr Dlouhý

Petr Dlouhý pracuje v oblasti IT již více než 18 let a věnuje se dodávkám řešení hlavně pro finanční instituce. Mnoho let působil jako produktový a pak obchodní ředitel ve společnosti StringData. V Trask solutions působí již šestým rokem, aktuálně na pozici Senior Manager oblasti Integration. Kontaktovat

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.