Innovator

Říjen 2019

V aktuálním čísle se věnujeme oslavám 25 let od založení naší firmy, během kterých Trask zakořenil na českém trhu a vyrostl ve společnost s více než 550 zaměstnanci. Kromě ohlédnutí za uplynulým čtvrtstoletím jsme se zaměřili i na to, jak rozvoj technologií vytlačuje zaběhnuté způsoby tvorby bankovních produktů.

Duben 2019

V dubnovém vydání Innovatoru jsme se podívali na to, jak digitalizace pomáhá s expanzí. Zaměřili jsme se také na problematiku digitálního dvojčete firmy, cloudových technologií v bankách, či agilního řízení.

Říjen 2018

V tomto čísle se věnujeme tomu, jak technologie mohou pohánět byznys inovace. V bankovním sektoru, ale i automotive či telco.

Duben 2018

Digitální produkty často znamenají posunout hranice možného. A to jak z pohledu zaběhlých pořádků ve firmě, tak z pohledu legislativního, regulatorního i technického.

Newsletter

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, ať nepřijdete o žádné další číslo Innovátoru.

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.