Enabling
innovation

Jsme technologická a konzultační společnost. Byli jsme u mnoha důležitých událostí českého byznysu. Pomohli jsme zavádět inovace, které nám všem dnes už přijdou jako samozřejmost. Teď řešíme to, co nám bude připadat samozřejmé zítra.

Trask je hrdý generální partner BankID pro technologie

Innovator

Začtěte se do posledního čísla našeho firemního časopisu

Články

V Trasku věříme v moc znalostí. Proto se o ně dělíme prostřednictvím našeho programu Best Knowledge, Well Shared jak se zaměstnanci, tak i s klienty a veřejností.

Trask má nového CEO. Je jím Pavel Riegger se zkušenostmi z Goldman Sachs nebo EY

Trask má nového CEO. Je jím Pavel Riegger se zkušenostmi z Goldman Sachs nebo EY

Od ledna se CEO technologické a konzultační společnosti Trask stává Pavel Riegger, který po šestnácti letech opustil jednu z vedoucích pozic v EY. Přichází s vizí učinit z této technologické firmy s obratem 1,2 miliardy korun celoevropského lídra oboru.

Trask rozšiřuje svůj záběr a začíná s digitalizací i ve strojírenství. Vzniká nový tým Industry 4.0

Trask rozšiřuje svůj záběr a začíná s digitalizací i ve strojírenství. Vzniká nový tým Industry 4.0

V říjnu řady Trasku posílil odborník na Industry 4.0 Jan Klement. Buduje tým, který má na starosti digitalizaci procesů v údržbě a výrobě. Co nového nabídne klientům, jako je Škoda Auto, a co podle něj přinese výrobním firmám a jejich zákazníkům současná průmyslová revoluce? Na tom nám odpověděl v následujícím rozhovoru.

Co je BankID a jak bude fungovat? 5 odpovědí na nejčastější otázky

Co je BankID a jak bude fungovat? 5 odpovědí na nejčastější otázky

Spuštění dlouho očekávané novinky – bankovní identity BankID, pomocí níž se budou moci lidé prokazovat stejně snadno jako při přihlášení do elektronického bankovnictví, je za dveřmi. Za jejím vývojem stojí několik českých bank, ale panuje kolem ní stále mnoho nejasností. Pro společnosti, které už by ji pro své klienty rády využily, ale máme dobrou zprávu – nemusí čekat, až se vše vyjasní.

Inteligentní podniková automatizace dokáže automatizovat celé podnikové procesy a agendy

Inteligentní podniková automatizace dokáže automatizovat celé podnikové procesy a agendy

Zavedení inteligentní podnikové automatizace přináší obohacení stávajícího BPM přístupu o prvky umělé inteligence a robotizace. Podle Pavla Tužila z Trasku tak propojením těchto technologií, které mohou například prostřednictvím OCR a NLP kompletně vytěžit požadované informace z dokumentů na startu procesu a předat je k dalšímu zpracování do aplikačních rozhraní nebo robotům, vzniká mnohem větší prostor pro to, aby se pracovníci společností mohli věnovat práci s vyšší přidanou hodnotou pro své zákazníky.

Spojení s Traskem přináší českým finančním společnostem možnost přiblížit se svým zákazníkům

Spojení s Traskem přináší českým finančním společnostem možnost přiblížit se svým zákazníkům

Tvrdí Béla Véra, CEO ApPella. Podle jeho slov právě toto partnerství umožňuje klientům šetřit jejich čas i náklady a optimalizovat jejich vnitřní procesy pomocí řešení na míru a podle jejich potřeb.

Oddělení podnikové automatizace nově vede Pavel Tužil

Oddělení podnikové automatizace nově vede Pavel Tužil

Pavel Tužil, který se doposud v Trasku věnoval robotizaci a dodávkám projektů využívajících technologie NLP a OCR, nově vede oddělení Enterprise Automation. Zaměřit se chce především na zavádění moderních kognitivních technologií do procesů společností.

Naše kompetence

Kombinujeme technologickou expertizu s detailní znalostí byznysu našich klientů.

Technology
solutions

Sledování nejnovějších technologických trendů patří od počátku Trasku k naší základní odbornosti. Vše nové okamžitě zkoušíme a podrobujeme kritickému pohledu. Víme, že skutečná inovativnost nespočívá v používání buzzwordů, ale ve schopnosti implementovat spolehlivá řešení. A tam jsme na špičce.

Business
solutions

Digitální transformace není jen líbivý termín, ale každodenní realita, v níž se byznys klientů zčásti nebo plně přesouvá do digitálního světa.

Máme připravená hotová a již aplikovaná řešení, která je možné použít znovu.

Consulting
 


I když jsme kdysi vznikli jako ryze technologická firma, rychle jsme pochopili, že pro klienty je stejně důležitá i poradenská role. Dnes disponujeme experty i know-how, díky nimž společnostem pomáháme vybírat optimální technologie vhodné pro daný obchodní problém a formou POC tyto technologie zároveň testovat v reálném prostředí.

IT services
 


V Trasku máme dnes mnoho odborníků v různých profesích: od analýzy přes vývoj až po projektové řízení. Našim klientům umožňujeme doplnit své týmy o odborníky, kteří u nás načerpali své zkušenosti. Každý z nich má navíc za sebou síť kolegů, kteří mu umí pomoci a okamžitě ho doplnit.


Práce v Trasku

Přidejte se k nám

I když pracujeme pro velké firmy, udržujeme si neformální, až rodinnou atmosféru. Jsme specialisté. Ve znalostech chceme být vždy o krok před konkurencí. Svoji práci jsme si vybrali, byla to naše volba. A tak k ní také přistupujeme.