Ohlédnutí za konferencí

Jaká byla Trask Future Insight_2019 - konference o technologických trendech, které budou v tomto roce hýbat čekým byznysem? Pojďte se s námi za akcí ohlédnout a poslechněte si, co o těchto trendech říkají zástupci největších českých finančních institucí:

Dále jsme pro vás připravili podrobnější shrnutí nejzajímavějších informací z akce. Přečtěte si seznam a popis nejzásadnějších technologických trendů dneška, ale i trendy, které zatím nemá smysl řešit. Ve shrnutí kulatého stolu se dozvíte, jak technologie v nejbližší době promění české bankovnictví a co si myslí důležití hráči ve finanční oblasti.

Trask Future Insight 2019: Zásadní i falešné technologické trendy pro letošní rok.

České bankovnictví na rozcestí. Jak ho promění technologie?

Témata konference ​

Nové technologie

Artificial intelligence, Digital Twin, Augmented Analytics, Edge Cloud, Immersive Experience, Quantum Computing… a mnoho dalších. Proč se na ně zaměřit? A proč právě teď?

Kontinuální změna

Žijeme ve světě neustálé změny, kde jedna inovace nestačí. Je potřeba inovovat neustále. Vymyslet něco nového a hned se ptát: a další inovace? A další? A zároveň to umět zrealizovat. Je to vůbec reálné? A dá se na to připravit?

Nové business modely

Nové technologie způsobí rozsáhlé změny v businessu všech odvětví. Změna struktury příjmů je top priorita pro dvě třetiny velkých společností. Nemění se “jen” obchodní model, ale i vnitřní uspořádání firem. Jaká bude vaše role v této změně?

Ekonomický cyklus

Jak dlouho potrvá současná konjunktura? Ekonomický cyklus má zásadní dopad na chování společností. Jaký je vztah mezi tímto cyklem a technologickými trendy? Co se změní v případě zlomu ekonomického cyklu? A jak na to být připraveni?

Mediální partner konference

Jaká byla konference Trask Future Insight_2020?