Připravujeme pro vás 2. ročník konference. Uskuteční se 23. 1. 2020 v DOX+.

Konference Trask Future Insight 2020 se bude podobně jako její první ročník opět věnovat technologickým trendům, které budou ovlivňovat business v České republice. Oproti prvnímu ročníku jsme ale obsah konference značně rozšířili. V dopolední části se budeme věnovat pouze bussines trendům a ekonomickému výhledu pro rok 2020. Během odpolední časti se budeme věnovat technologických trendům a praktickým příkladům použítí technologii u našich klientů. Součástí obou bloků budou panelové diskuze v významnými osobnostmi české ekonomiky a businessu.

REGISTRACE OTEVŘEME V LISTOPADU.

Jaká byla konference Trask Future Insight_2019?

Pojďte se s námi za akcí ohlédnout a poslechněte si, co o těchto trendech říkají zástupci největších českých finančních institucí:

Dále jsme pro vás připravili podrobnější shrnutí nejzajímavějších informací z akce. Přečtěte si seznam a popis nejzásadnějších technologických trendů dneška, ale i trendy, které zatím nemá smysl řešit. Ve shrnutí kulatého stolu se dozvíte, jak technologie v nejbližší době promění české bankovnictví a co si myslí důležití hráči ve finanční oblasti.

Trask Future Insight 2019: Zásadní i falešné technologické trendy pro letošní rok.

České bankovnictví na rozcestí. Jak ho promění technologie?

Témata konference ​

Nové technologie

Artificial intelligence, Digital Twin, Augmented Analytics, Edge Cloud, Immersive Experience, Quantum Computing… a mnoho dalších. Proč se na ně zaměřit? A proč právě teď?

Kontinuální změna

Žijeme ve světě neustálé změny, kde jedna inovace nestačí. Je potřeba inovovat neustále. Vymyslet něco nového a hned se ptát: a další inovace? A další? A zároveň to umět zrealizovat. Je to vůbec reálné? A dá se na to připravit?

Nové business modely

Nové technologie způsobí rozsáhlé změny v businessu všech odvětví. Změna struktury příjmů je top priorita pro dvě třetiny velkých společností. Nemění se “jen” obchodní model, ale i vnitřní uspořádání firem. Jaká bude vaše role v této změně?

Ekonomický cyklus

Jak dlouho potrvá současná konjunktura? Ekonomický cyklus má zásadní dopad na chování společností. Jaký je vztah mezi tímto cyklem a technologickými trendy? Co se změní v případě zlomu ekonomického cyklu? A jak na to být připraveni?

Konference

Harmonogram_2019

Místo konání: DOX+, Poupětova 1, Praha – Holešovice
Datum a čas: 21. ledna 2019, 13:30-20:00

13:30

Začátek registrace

14:15

Business trendy: Svět v době neustálé změny
Jan Antoš, Executive Director, Trask

15:30

Technologické trendy: TOP 10 technologií, které se nevyplatí ignorovat
Jan Antoš, Executive Director, Trask

16:30

Výhled na ekonomický cyklus v ČR a Evropě

16:45

Panelová diskuze na téma:
Jak technologie a business inovace v kombinaci s aktuálním ekonomickým cyklem ovlivňují váš business?

17:30

Trask Future EXPO
ukázky hotových řešení pro digitální transformaci a pro optimalizaci businessu

17:30

Společná večeře a networking

Registraci na Trask Future Insight_2020 otevřeme v listopadu 2019.

V případě dotazů se obracejte na Michaelu Chramostovou (mchramostova@trask.cz).

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.