S naším konfigurátorem je vysněné auto jako živé

Výchozí stav

ŠKODA AUTO chtěla na trh představit nový rychlý konfigurátor s nebývalou věrnou podobu konfigurovaného automobilu.

Řešení

Při implementaci bylo pro uložení obrázků využito Microsoft AZURE cloudu, díky kterému mohlo být dosaženo lepších odezev v rámci celého světa.

Webový Car configurátor

Nakonfigurované auto vypadá do nejmenších detailů jako skutečné. Zákazník si můžete auto sestavit od kol, světlometů, výfuků, až po vnitřní výbavu. Pak si ho může prohlédnout za denního i nočního světla, nebo si ho uložit na plochu jako pozadí.

Dealerský Car configurátor

Jako součástí dealerské verze configurátoru byla řešena možnost 3D vizualizace modelu auta v obchodním zastoupení při využití nejnovějších nástrojů pro virtuální realitu a moderních zařízení (např. tabletu a 3D brýlí).

Mobilní Car configurátor

Jedná se o verzi optimalizovanou pro mobilní zařizení. V souvislosti s projektem byly připraveny i nové backendy v cloudu poskytujici optimalizovaná data.

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.