Digitalizace procesů

Trask a Business Process Management (BPM) k sobě patří přes 12 let. Mnoha našim klientům jsme pomohli se zaváděním digitálních procesů a neustále naši kompetenci obohacujeme o nové technologie. Díky nám se jim daří zrychlovat a zefektivňovat vnitřní procesní fungování.

Business Process Management

Máme zkušený a ostřílený tým odborníků připravený poskytnout konzultace v rámci řízení a optimatizace procesů. Máme zkušenosti s celou řadou BPM technologií od IBM až po open source nástroje jako Activiti a Camunda.

Open source BPM

Zavádění procesů nemusí začínat velkými investicemi. Dnešní opensource nástroje poskytují plnohodnotné BPM řešení schopné konkurovat drahým komerčním nástrojům. V Trasku se zabýváme open source BPM Activiti a Camunda.

Optimalizace procesů

Máme zkušený tým procesních analytiků s letitými zkušenostmi s „leanováním“, který dokáže rychle zmapovat vaše byznys procesy, navrhnout optimalizace jak časové, tak i nákladové.

Pro koho pracujeme

V oblasti Digitalizace procesů pracujeme většinou pro významné společnosti, které patří k hybatelům trhu a vyžadují řešení nejvyšší úrovni kvality. Zde najdete ty, s nimiž máme dlouhodobé vztahy.

ČSOB Bankovnictví
Moneta Money Bank Bankovnictví
Komerční banka Bankovnictví
ČSOB Pojišťovna Bankovnictví
J&T Banka Bankovnictví

S kým spolupracujeme

Máme řadu silných partnerů, kteří garantují kvalitu svých produktů a technologií.
Ty implementujeme podle potřeb našich klientů a vždy hledáme inovativní a spolehlivá řešení.

Camunda BPM
Activiti BPM
IBP BPM (Lombardi)

Naši lidé

Na koho se můžete obrátit pokud máte k problematice jakýkoli dotaz či připomínku?

Tomáš Mikeš

Vedoucím oddělení BPM a Business Consultingu je Tomáš Mikeš. Do Trasku nastoupil v roce 2014 původně jako Senior Business Consultant. Tomáš má letité zkušenosti z bankovního sektoru, kde působil řadu let v oblastech řízení procesů a rizik. Kontaktovat

Kontaktujte nás

Na váš byznys se dokážeme podívat z jiné perspektivy. Proto můžeme přijít i na nová řešení, která dokážeme jasně popsat, rozpracovat a navrhnout jejich technickou realizaci. Originální nápad je totiž na začátku každého dobrého byznysu. Díky zkušenostem rychle poznáme, v čem chcete a potřebujete pomoci.

Domníváte se, že jsme porušili etická pravidla?
Dejte nám vědět.